Atletická sportovní soutěž II. stupně v Prachaticích - úspěch našich sportovců

02/06/2022
Školní soutěže

Dne 2.6. 2022 se v Prachaticích uskutečnilo okresní kolo jednotlivců v atletice. Pro naši školu to byla soutěž velmi úspěšná, se ziskem 8 medailí se řadíme mezi nejlepší školy na okrese. První místo obsadila Markéta Smolenová (skok daleký – 4,26m), Lucie Beránková (skok vysoký ml. žákyň - 1,45m) a Lucie Špaková (skok vysoký st. žákyň – 1,35m). Na druhém místě se umístil Filip Vaněček (skok daleký – 4,62m) a štafety dívek a chlapců na 4 x 60m ve složení Barbora Hesová, Lucie Beránková, Tereza Bartizalová, Markéta Smolenová a Patrik Kalický, Jan Machovec, Martin Rek, Václav Hes. Třetí místo obsadil Filip Jedlička - 1500m (4:59,98) a   Martin Rek – hod kriketovým míčkem (53,9m). Dále naši školu reprezentovali: Petra Jedličková, Lota Sirůčková, Aneta Diblíková, Lucie Kužvartová, Natálie Smejkalová, Anna Marie Ulejová,  Jasmína Alpaková, Vojtěch Kautman, Denis Kapuscinský, Marek Fleischman, Adam Svojanovský, Ondřej Diblík, Karolína Vaněčková, Matyáš Pixa a Jan Pikl.

Celkové výsledky naleznete na https://online.atletika.cz/vysledky/64534

Pavel Pechek