Soutěže

Školní rok 2019/2020

 

Výsledky soutěže Logická olympiáda 2019

 

Kategorie A  (3.-5. ročník ZŠ)

Markéta Smolenová 5.C

Ve škole: 1. místo (další řešitelé ve škole nebyli)

V kraji: 79. místo z 711 řešitelů

V České republice: 1970. místo z 13 843 řešitelů

 

Kategorie B (druhý stupeň ZŠ)

Smolenová Eliška 9.A

Ve škole: 1. místo ze 4 řešitelů  (další řešitelé ve škole nebyli)

V kraji: 268. místo z 1 223 řešitelů

V České republice: 4914. místo z 20 188 řešitelů

 

Nováková Sabina 7.A

Ve škole: 2. místo ze 4 řešitelů (další řešitelé ve škole nebyli)

V kraji: 405. místo z 1 223 řešitelů

V České republice: 7107. místo z 20 188 řešitelů

 

Školní rok 2018/2019

 

Jihočeský zvonek – okresní kolo pěvecké soutěže

24. dubna 2019

Tereza Předotová – 1. místo

 

Jihočeský zvonek – okrskové kolo pěvecké soutěže

27. března 2019

Tereza Předotová – 1. místo – postup do okresního kola

Kateřina Růžičková – 1. místo – postup do okresního kola

 

Olympiáda v německém jazyce – Okresní kolo

Kategorie IA

Anna Folířová – 2. místo

Tereza Předorová – 4. místo

Kategorie IIA

Kateřina Tažejová – 2. místo

Jiří Čužna – 4. místo

 

Dějepisná olympiáda – Okresní kolo

Petr Hečko – 9. místo – třída 8.A

Simona Smržová – 18. místo – třída 8.A

 

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledky soutěže

Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ)

 Celkem se v Kategorii B do soutěže zapojilo 17156 řešitelů, z toho v Jihočeském kraji 847. Do soutěže se z naší školy zapojili tři žákyně z druhého stupně:

 

V následující sestavě jsou zobrazeny výsledky žáků naší školy:

Nováková Sabina – 6.A – v Jihočeském Kraji (113-119) v ČR (2336-2469)

Marešová Natálie – 6.A – v Jihočeském Kraji (381-397) v ČR (7848-8175)

Danielová Šarlota – 8.B – v Jihočeském Kraji (608-847) v ČR (13245-17156)

 

Školní rok 2017/2018

Jihočeský zvonek – okresní kolo pěvecké soutěže

5. dubna 2018

Tereza Předotová – 2. místo – postup do okresního kola

 

Jihočeský zvonek – okrskové kolo pěvecké soutěže

21. března 2018

Tereza Předotová – 1. místo – postup do okresního kola

 

Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce

14.2.2018 – DDM Prachatice

David Neuberger – 1. místo

Simona Smržová – 9. místo

 

Okresní kolo soutěže v německém jazyce

7.2.2018

Kategorie 8. a 9. třída

Kateřina Tažejová – 2. místo

 

Kategorie 6. a 7. třída

Simona Smržová – 2. místo

Petr Hečko – 3. místo

 

Okresní olympiáda z dějepisu – 47. ročník

17. ledna 2018 – DDM Prachatice

Václav Plachta – 8. místo

Miroslav Novák – 12. místo

 

Školní rok 2016/2017

Jihočeský zvonek – pěvecká soutěž – okresní kolo

5. dubna 2017 se v DDM Prachatice

kategorie 1 – Tereza Předotová – 1. místo

 

Jihočeský zvonek – pěvecká soutěž – okrskové kolo

22. března 2017 se v DDM Prachatice

kategorie 1 – Tereza Předotová – 1. místo

 

Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce

15.2.2017 – DDM Prachatice

Kategorie I A

David Neuberger – 1. místo

Václav Fiedler – 10. místo

 

Okresní kolo soutěže v německém jazyce

8.2.2017

Kategorie I A

Jiří Čužna – 1. místo

Kateřina Tažejová – 2. místo

 

Kategorie II A

Martin Le – 2. místo

 

Dějepisná olympiáda

17.1.2017

Prachatice

Barbora Bártíková – 14. místo

Markéta Kocourková – 16. místo

 

Školní rok 2015/2016

Dějepisná olympiáda

18.1.2016

Prachatice

 

Josef Capůrka – 9. místo

Markéta Kocourková – 18. místo

Martin Michalica – 22. místo

 

Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce

24.2.2016

Prachatice

 

Vašek Fiedler – 8. místo (15 bodů)

Ivan lauda – 8. místo (16 bodů)

 

Okresní olympiáda v německém jazyce

3.2.2016

Prachatice

 

Daniela Bláhová – 1. místo

Josef Capůrka – 2. místo

Jiří Čužna – 2. místo

Kateřina Tažejová – 3. místo

Krajské kolo olympiády v německém jazyce

2.3.2016

České Budějovice

 

Daniela Bláhová – 6. místo

Celoškolní výtvarná soutěž „O nejhezčí portrét profesora Josefa Brože“
březen 2016
Celkové výsledky:
I. kategorie – 1. až 3. třída

1. Kužvartová Lucie – 3.A
2. Běhounková Tereza – 2.A
3. Ulejová Marie Anna
4. – 5. Kalčíková Sonja (3.A), Ulejová Johanka (3.B)

II. kategorie – 4. až 5. třída
1. Capůrka Jan – 5.
2. Šmajcl Adam
3. Kofroň Matouš
4. – 5. Novotná Zuzana (4.B), Kerekaničová Sabina (4.A)

III. kategorie – 6. až 9. třída
1. Bártíková Barbora – 8.
2. Pavlovská Květoslava – 8.
3. Mráz Vladimír – 9.B
4. – 5. Nohová Eliška (6.A), Holetz Nataliya (6.B)

 

Výsledky okresního kola matematické olympiády                                                     

6.třídy – 2015/2016

1.-4.    

Budík Viktor Adam – G a SOŠe Vimperk

Grill Jindřich – ZŠ Lhenice

Vávra Antonín – ZŠ PT Vodňanská

Věříšová Kristýna – Gymnázium PT

5.-6.    

Bartůšková Klára – ZŠ a MŠ Zdíkov

Šefl Jakub – ZŠ PJB Vlachovo Březí

 

Matematické soutěže – školní kola

Matematický klokan – kategorie BENJAMÍN (6. a 7. třídy)

Šefl Jakub – 1. místo

Jeřábková Blanka –  2. místo

Vozabulová Tereza –  3. místo

Fidler Václav –   4. místo

Homolková Marie – 5. místo

Martan Matěj-  5. místo

Plachta Václav –  5. místo

Kubaštová  Kristýna-  8. místo

Kučera František –  9. místo

Nováková Nikol – 9. místo

Šilhanová Tereza-  10. místo

Zimmermanonová  Nikola- 10. místo

Matematický klokan – kategorie KADET (8. a 9. třídy)

Kocourková Markéta – 8.- 1. místo

Michalica Martin- 9.A – 2. místo

Veselková Barbora – 8. – 3. místo

Beneš Ondřej Jiří – 9.B – 4. místo

Lauda Ivan – 9.B – 5. místo

Capůrka Josef – 9.B – 6. místo

Kopelent Pavel – 8. – 7. místo

Kamenská Aneta – 9.B – 8. místo

Bláhová Daniela – 9.B – 9. místo

Novotný Michal – 8. – 10. místo

 

Výsledková listina školního kola Pythágoriády 39. ročník 2015/16

ZŠ PJB Vlachovo Březí

konané dne 31.3.2016

Maximální počet bodů byl 15.

Úspěšný řešitel dosáhl  9 a více bodů

Uvedení řešitelé dosáhli 5 a více bodů.

Účastnilo se 14 žáků šestých tříd

Nejlepší řešitelé: 6. ročník

6/B Šefl Jakub – 14b

6/B Vozabulová Tereza – 11b

6/A Bízková Nikola – 10b

6/B Šilhanová Tereza – 9b

6/A Dědičová Lucie – 8b

6/A Kubaštová Kristýna – 8b

6/B Holets Natáliya – 8b

6/A Lácha Jan – 6b

6/B Zimmermannová – 5b

Účastnilo se 14 žáků sedmého ročníku

Nejlepší řešitelé: 7. ročník

7 Novák Miroslav – 10b

7 Beránek Filip – 9b

7 Mikešová Romana – 9b

7 Krivková Kristýna – 7b

7 Plachta Václav – 6b

7 Nováková Nikola – 6b

Účastnilo se 15 žáků osmého ročníku

8 Kocourková Markéta – 11b

8 Veselková Barbora – 9b

8 Pineau Štěpán – 7b

8 Bártíková Barbora – 6b

8 Bošková Michaela – 6b

8 Kalčíková Kateřina – 6b

8 Le Martin – 6b

8 Korousová Kateřina – 6b

8 Pikl Martin – 5