Back to Top

Sportovní výsledky

Sportovní výsledky 2019/2020

 

Okresní kolo v přespolním běhu – areál Vodník – Vimperk 26.9.2019

Kategorie: Starší žákyně
Sabina Kerekaničová – 10. místo

Kategorie: Starší žáci
Daniel Novák – 3. místo

Kategorie: Mladší žáci
Ondřej Diblík – 4. místo

Kategorie: DRUŽSTVA

ZŠ Vlachovo Březí (Starší žáci) – 3. místo (Daniel Novák, Adam Šimurda, Antonín Vlk, Jakub Pícha)

ZŠ Vlachovo Březí (Starší žákyně) – 4. místo (Denisa Mikešová, Helena Šrámková, Sabina Kerekaničová, Tereza Předotová, Natálie Hajtingrová)

ZŠ Vlachovo Březí (Mladší žáci) – 4. místo (Ondřej Diblík, Marek Fleischman, Pavel Kukla, Filip Jedlička, Matěj Bláha)

ZŠ Vlachovo Březí (Mladší žákyně) – 6. místo (Aneta Diblíková, Petra Jedličková, Tereza Neužilová, Lucie Kužvartová, Lucie Špaková)

 

Trojboj – 3. ročník závodu Mikroregionu Vlachovo Březí

Dne: čtvrtek 5.9.2019

Výsledky:

mladší kategorie:

Šumavské Hoštice – 1. místo

Strunkovice nad Blanicí – 2. místo

Šumavské Hoštice B – 3. místo

 

starší kategorie:

Strunkovice nad Blanicí – 1. místo

Uhřice – 2. místo

Šumavské Hoštice – 3. místo

 

Sportovní výsledky 2018/2019

Výsledky – okresní atletická olympiáda 2. stupně

Dne: 5.6.2019

TJ TATRAN PRACHATICE

Tatran Prachatice 6.6.2018

Daniel Novák

1000m – 1. místo

60m – 1. místo

Adam Novotný

1500 m – 1. místo

Aneta Svachová

Skok vysoký – 3. místo

Lucie Kužvartová

skok daleký – 2. místo

Antonín Vlk

hod míčkem – 3. místo

 

Štafeta ZŠ PJB Vlachovo Březí- mladší žákyně žákyně

(Bráchová, Kužvartová, Čužnová, Mikešová)

štafeta 4 x 60 m – 2. místo

 

Štafeta ZŠ PJB Vlachovo Březí- starší žákyně

(Piklová, Folířová, Bízková, Svachová)

štafeta 4 x 60 m – 3. místo

 

Výsledky v okresní lehkoatletické olympiádě 1. stupně

Dne: 22.5.2019

TJ TATRAN PRACHATICE

 

Barbora Hesová (4.třída)

50m – 2. místo

Pavel Svěchota (2.třída)

50 m – 3. místo

Markéta Bušková (5.třída)

hod míčkem – 1. místo

Kristýna Fiedlerová (2.třída)

50 m – 3. místo

Nikola Pravdová (2.třída)

hod míčkem – 3. místo

 

Pohár rozhlasu 2019

16.5.2019 – Areál TJ Tatran Prachatice

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 3. místo – mladší žáci

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 6. místo – mladší žákyně

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 5. místo – starší žáci

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 4. místo – starší žákyně

 

OVOV 2019 – okresní kolo – družstvo ZŠ PJB Vlachovo Březí

24.4.2019 – Pořadatel: ZŠ Národní Prachatice

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 4. místo

 

Malá kopaná 2019 – okresní kolo

2.4.2019

ZŠ Vlachovo Březí – 4. místo

 

Košíková 2019 – okresní kolo – mladší žákyně

10.4.2019 – Pořadatel: ZŠ Smetanova Vimperk

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 1. místo

 

Košíková 2019 – okrskové kolo – mladší žáci

21.3.2019 – Pořadatel: ZŠ Národní Prachatice

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 4. místo

Košíková 2019 – okrskové kolo – mladší žákyně

21.3.2019 – Pořadatel: ZŠ Národní Prachatice

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 1. místo

postup do okresního finále

 

Snowboarding – republikové finále – slalom

14.2.2019 – areál Zadov

Vojtěch Kautman – 2. místo – Kat. – mladší žáci

Václav Kautman – 3. místo – Kat. – starší žáci

 

Sálová kopaná 2018 –  okresní kolo

21.11.2018 – ZŠ Vlachovo Březí

 

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 1. místo

ZŠ  Národní Prachatice – 2. místo

ZŠ TGM Vimperk – 3. místo

ZŠ Smetanova Vimperk – 4. místo

ZŠ Čkyně – 5. místo

ZŠ Netolice – 6. místo

Gymnázium Prachatice, ZŠ Zdíkov, ZŠ Zlatá stezka Prachatice, ZŠ Volary, ZŠ Husinec, ZŠ Vacov – 7. – 12. místo                  

 

Okresní kolo v přespolním běhu – areál Vodník – Vimperk 4.10.2018

Kategorie: Starší žákyně
Denisa Mikešová – 7. místo

Kategorie: Starší žáci
Adam Novotný – 4. místo

Kategorie: Mladší žáci
Ondřej Diblík – 4. místo

Kategorie: DRUŽSTVA

ZŠ Vlachovo Březí (Starší žáci) – 4. místo (Adam Novotný, Daniel Novák, Antonín Vlk, Richard Eichler)

ZŠ Vlachovo Březí (Starší žákyně) – 3. místo (Denisa Mikešová, Zuzana Šulanová, Sabina Kerekaničová, Lucie Dědičová)

 

Dne: čtvrtek 6.9.2018

Trojboj – 2. ročník závodu Mikroregionu Vlachovo Březí

Mladší kategorie: 1. – 5. třída ZŠ

 

11 družstev

 

Mexičané (Strunkovice nad Blanicí) – 1. místo

Šumavské Hoštice – 2. místo

Vlachovo Březí – 3. místo

Chlumany – 4.

Lažiště – 5.

Žárovná – 6.

Záblatí – 7.

Kratušín – 8.

Drslavice – 9.

Buk – 10.

Zábrdí – 11.

 

Starší kategorie: 6. – 9. třída ZŠ

 

15 družstev

 

Vlachovo Březí – 1. místo

Mexičané (Strunkovice nad Blanicí) – 2. místo

Šumavské Hoštice I – 3. místo

Žárovná II – 4.

Chlumany – 5.

Šumavské Hoštice III – 6.

Šumavské Hoštice II – 7.

Lažiště – 8.

Zábrdí – 9.

Buk – 10.

Uhřice – 11.

Tvrzice – 12.

Žárovná – 13.

Kosmo – 14.

Záblatí – 15. – defekt

 

Sportovní výsledky 2017/2018

Výsledky – okresní atletická olympiáda 2. stupně

Dne: 6.6.2018

TJ TATRAN PRACHATICE

Tatran Prachatice 6.6.2018

Adam Novotný

1000 m – 1. místo

Aneta Svachová

Skok vysoký – 1. místo

60 m – 1. místo

Sellnerová Tereza

vrh koulí – 2. místo

Natálie Piklová

Skok daleký – 1. místo

David Hodonický

Skok vysoký – 2. místo

Nikola Bízková

Skok vysoký – 3. místo

Štafeta ZŠ PJB Vlachovo Březí- mladší žákyně žákyně

(Nikola Bízková, Natálie Piklová, Anna Folířová, Anate Svachová)

štafeta 4 x 60 m – 1. místo

 

Výsledky v okresní lehkoatletické olympiádě 1. stupně

Dne: 23.5.2018

TJ TATRAN PRACHATICE

 

Tereza Tomanová (3.třída)

hod míčkem – 1. místo

Filip Jedlička (4.třída)

600 m – 3. místo

Lucie Kužvartová (5.třída)

skok daleký – 3. místo

Kristýna Schmidtová (5.třída)

50 m – 3. místo

 

Pohár rozhlasu 2018

16.5.2018 – Areál TJ Tatran Prachatice

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 2. místo – mladší dívky

 

Košíková 2018 – okresní kolo – mladší žáci

5.4.2018 – Pořadatel: ZŠ Smetanova Vimperk

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 3. místo

 

Košíková 2018 – okrskové kolo – mladší žáci

22.3.2018 – Pořadatel: ZŠ Národní Prachatice

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 2. místo

postup do okresního finále

 

Snowboarding – republikové finále – slalom

22.2.2018 – areál Zadov

Vojtěch Kautman – 1. místo

Václav Kautman – 4. místo

 

Sálová kopaná 2017 –  okresní kolo

30.11.2017 – ZŠ Vlachovo Březí

ZŠ TGM Vimperk – 1. místo

ZŠ Smetanova Vimperk – 2. místo

ZŠ Vlachovo Březí – 3. místo

Gymnázium Prachatice – 4. místo

ZŠ Zdíkov – 5. místo

ZŠ Netolice – 6. místo

ZŠ Národní Prachatice – 7. místo

ZŠ Čkyně – 8. místo

 

Malá kopaná 2017 – okresní kolo

4.října

Gymnázium Vimperk – 1. místo

ZŠ Vlachovo Březí – 2. místo

ZŠ Vodňanská Prachatice – 3. místo

 

Okresní kolo v přespolním běhu.

21. 9. 2017  – vimperský Vodník – (výčet nejlepších umístění)

mladší žákyně:

Nikola Bízková – 9. místo

starší žákyně:

Romana Mikešová – 7. místo

mladší žáci:

Adam Novotný – 5. místo

Daniel Novák – 7. místo

družstvo Vl. Březí: 4. místo

 

Sportovní výsledky 2016/2017

Pingpongový turnaj dvojic 2017

O mistra Základní školy profesora Josefa Brože

ročník: 7.

soutěžících: 105

1.stupeň

Aleš Jiří – 1. místo

Kautman Vojtěch – 2. místo

Diblíková Aneta – 3. místo

2.stupeň – dívky

Diblíková Eliška – 1. místo

Nohová Eliška – 2. místo

Bošková Michaela – 3. místo

2.stupeň – chlapci

Dejmek Jakub – 1. místo

Honomichl Michal – 2. místo

Capůrka Jan – 3. místo

 

Výsledky – okresní atletická olympiáda 2. stupně

Dne: 7.6.2017

TJ TATRAN PRACHATICE

Tatran Prachatice 7.6.2017

Michal Novotný

1500 m – 3. místo

Adéla Mikešová

800 m – 2. místo

Sellnerová Tereza

vrh koulí – 3. místo

Štafeta ZŠ PJB Vlachovo Březí- starší žákyně

(Pavla Marková, Adéla Mikešová, Marie Homolková, Barbora Veselková)

štafeta 4 x 60 m – 3. místo

Štafeta ZŠ PJB Vlachovo Březí- mladší žákyně

(Romana Mikešová, Blanka Jeřábková, Nikola Bízková, Aneta Svachová)

štafeta 4 x 60 m – 3. místo

 

Výsledky v okresní lehkoatletické olympiádě 1. stupně

Dne: 23.5.2017

TJ TATRAN PRACHATICE

 

Adam Mráz (3.třída)

skok daleký – 1. místo

Bušková Markéta (3.třída)

hod míčkem – 2. místo

Vojtěch Kautman (4.třída)

skok daleký – 1. místo

běh 50 m – 2. místo

Anna Marie Ulejová (3.třída)

skok daleký – 3. místo

Tereza Tomanová (2.třída)

hod míčkem – 3. místo

Denisa Mikešová (5.třída)

hod míčkem – 2. místo

Lucie Kužvartová (4.třída)

běh 50 m – 2. místo

Kristýna Schmidtová (4.třída)

běh 50 m – 1. místo

Jakub Pícha (5.třída)

běh 600 m – 3. místo

 

Pohár rozhlasu 2017

16.5.2017 – Areál TJ Tatran Prachatice

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 3. místo – mladší dívky

 

Košíková 2017 – okresní kolo – mladší žáci

8.2.2017 – Pořadatel: ZŠ Smetanova Vimperk

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 4. místo

 

Košíková 2017 – okrskové kolo – mladší žáci

8.2.2017 – Pořadatel: ZŠ Národní Prachatice

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 2. místo

postup do okresního finále

 

Košíková 2017 – okresní kolo – starší žákyně

8.2.2017 – Pořadatel: ZŠ Zlatá stezka

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 3. místo

 

Sálová kopaná 2016 –  okresní kolo

1.12.2016 – ZŠ Vlachovo Březí

ZŠ TGM Vimperk – 1. místo

ZŠ Smetanova Vimperk – 2. místo

ZŠ Netolice – 3. místo

 

Malá kopaná 2016 – okresní kolo

6.října

ZŠ Volary – 1. místo

ZŠ Vlachovo Březí – 2. místo

ZŠ Smetanova Vimperk – 3. místo

 

Okresní kolo v přespolním běhu – areál Vodník – Vimperk 27.9.2016

Kategorie: Starší žákyně
Adéla Mikešová – 1. místo
Kategorie: Starší žáci
Michal Novotný – 2. místo
Kategorie: Mladší žákyně
Smolenová Eliška – 14. místo
Aneta Svachová – 24. místo
Kategorie: Mladší žáci
Adam Novotný – 6. místo
Kategorie: DRUŽSTVA
ZŠ Vlachovo Březí – 3. místo

 

Sportovní výsledky 2015/2016

Okresní kolo v přespolním běhu – areál Vodník – Vimperk 22.9.2015

Kategorie: Starší žákyně
2. místo Adéla Mikešová
13. místo Veronika Kotrcová
Kategorie: Starší žáci
5. místo Michal Mikeš
6. místo Josef Capůrka
10. místo Michal Novotný
Kategorie: Mladší žákyně
10. místo Nikola Bízková

 

Sportovní výsledky 2015/2016

Atletická olympiáda 1. stupně – 3. ročník

Letošní výsledky: 2015/2016

Když se spojí síly dohromady, tak dokážeme mnoho:

Závodilo 133 žáků.

Naskákali jsme 214,27m a naházeli 1km a 831,4m .

133 žáků běželo sprint na 50m a tak uběhlo 6,65 km za 22 minut 19,6 vteřin! (To by mohla být trasa z Vlachova Březí téměř do Strunkovic.)

67 žáků běželo 600m , uběhlo 40,2 km za 4 hodiny a 2 minuty a 12s. (To by mohla být cesta z Vlachova Březí do Českého Krumlova.)

 

Coca Cola Cup 2015/2016

Kvalifikace

Vimperk 29.9.2015

1.místo – postup do 1. kola

kolo č. 1

Volenice 5.11.2015

ZŠ Vlachovo Březí – 1. místo

ZŠ Národní Prachatice – 2. místo

ZŠ Volenice – 3. místo

Postup do regionálního kola – duben 2016

kolo č.2

Písek – sportovní areál 14.4.2016

ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Písek – POSTUPUJE DO DALŠÍHO KOLA – 1. místo
Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice – 2. místo
ZŠ Pohůrecká – 3. místo
ZŠ a MŠ Nová Bystřice – 4. místo

 Malá kopaná 2015

13.října

ZŠ Národní Prachatice – 1. místo

ZŠ TGM Vimperk – 2. místo

ZŠ Vlachovo Březí – 3. místo

 

Okresní finále ve stolním tenise

Prachatice 20. října 2015

 Kategorie IV

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 1. místo

ZŠ Smetanova Vimperk – 2. místo

ZŠ Volary – 3. místo

ZŠ Zlatá stezka Prachatice – 4. místo

ZŠ Národní Prachatice – 5. místo

 

Kategorie III.

ZŠ Vodňanská Prachatice – 1. místo

ZŠ Husinec – 2. místo

ZŠ Národní Prachatice – 3. místo

ZŠ Volary – 4. místo

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 5. místo

ZŠ Smetanova Vimperk – 6. místo

 

Okresní finále v halové kopané 6. a 7. tříd

Vlachovo Březí 27.10.2015

ZŠ TGM Vimperk – 1. místo

ZŠ Smetanova Vimperk – 2. místo

ZŠ Zdíkov – 3. místo

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 4. místo

Gymnázium Vimperk – 5. místo

ZŠ Národní Prachatice – 6. místo

ZŠ Husinec – 7. místo

ZŠ Čkyně – 8. místo

Okrskové kolo v basketbalu starších žáků a žaček
ZŠ Zlatá stezka Prachatice
8.3.2016

dívky
Gymnáziumprachatice – 1. místo
ZŠ PJB Vlachovo Březí – 2. místo
ZŠ Národní Prachatice – 3. místo
ZŠ Husinec – 4. místo
ZŠ Zlatá stezka Prachatice – 5. místo

hoši
ZŠ PJB Vlachovo Březí – 1. místo
ZŠ Národní Prachatice – 2. místo
Gymnáziumprachatice – 3. místo
ZŠ Zlatá stezka Prachatice – 4. místo
ZŠ Husinec – 5. místo

Okresní kolo v basketbalu starších žáků a žaček
ZŠ Smetanova Vimperk
17.3.2016

Dívky:

1. místo – Gymnázium Parachatice
2. místo – ZŠ PJB Vlachovo Březí
3. místo – ZŠ Volary
4. místo – ZŠ TGM Vimperk

Chlapci:

1. místo – ZŠ Volary
2. místo – ZŠ TGM Vimperk
3. místo – ZŠ Národní Prachatice
4. místo – ZŠ PJB Vlachovo Březí

12. ročník Mezinárodního turnaje v sálové kopané
17.3.2016
1. místo – Paul-Friedl-Mittelschule Riedlhütte
2. místo – VS Grafenau
3. místo – Diterich-Bonhoeffer – Schule Schönberg
4. místo – Základní škola profesora Josefa Brože Vlachovo Březí

 

Okresní finále ve vybíjené

6.5.2016

8. místo – ZŠ Vlachovo Březí

McDonald´s CUP 2016

10.5.2016

1. místo – ZŠ Smetanova Vimperk

2. místo – ZŠ Zdíkov

3. místo – ZŠ PJB Vlachovo Březí

4. místo – ZŠ Národní Prachatice

 

Pohár rozhlasu 2016

Atletická soutěž družstev

18.5.2016 – Prachatice

Starší žákyně:

ZŠ a MŠ Zdíkov – 1.místo

ZŠ  PT, Vodňanská – 2.místo

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 3.místo

G a SOŠe Vimperk – 4.místo

ZŠ MJH Husinec – 5.místo

ZŠ PT, Národní – 6.místo

ZŠ TGM Vimperk – 7.místo

ZŠ Volary – 8.místo

ZŠ Vimperk Smetanova – 9.místo

ZŠ Netolice – 10.místo

 

Starší žáci:

ZŠ a MŠ Zdíkov – 1.místo

ZŠ TGM Vimperk – 2.místo

ZŠ Volary – 3.místo

ZŠ PT, Zlatá stezka – 4.místo

ZŠ PJB Vlachovo Březí – 5.místo

ZŠ PT, Národní – 6.místo

G a SOŠe Vimperk – 7.místo

ZŠ  Vimperk. Smetanova – 8.místo

ZŠ Netolice – 9.místo

ZŠ  PT, Vodňanská – 10.místo

ZŠ MJH  Husinec – 11.místo

 

Trenér: Bc. Karel Marek

 

Výsledky v okresní lehkoatletické olympiádě 1. stupně

24.5.2016

areál TJ Tatran Prachatice

Děkujeme všem žákům za výbornou reprezentaci.

Kristýna Schmidtová (3.třída)

1.místo – skok daleký

Lucie Kužvartová (3.třída)

2.místo – skok daleký

2.místo – běh 50 m

Vojtěch Kautman (3.třída)

1.místo – skok daleký

1.místo – běh 50 m

Denisa Mikešová (4.třída)

2.místo – běh 600 m

3.místo – hod míčkem

Václav Havlíček (4.třída)

3.místo – hod míčkem

Aneta Svachová (5.třída)

3.místo – běh 50 m

Václav Kautman (5.třída)

1.místo – skok daleký

Daniel Novák (5.třída)

2.místo – běh 600 m

 

Výsledky – okresní atletická olympiáda 2. stupně

Tatran Prachatice 8.6.2016

 Vladimír Mráz (9.B

skok daleký – 3. místo

Monika Grillová

vrh koulí – 2. místo

Jakub Podlešák

vrh koulí – 2. místo

ZŠ PJB Vlachovo Březí

(Pavla Marková, Adéla Mikešová, Grillová Monika, Šimurdová Štěpánka)

štafeta 4 x 60 m – 2. místo