Vážení rodiče,

v minulých letech jsem vás žádal v intervalech 1 x za 3 roky o vyplnění ankety vaší spokojenosti s týmem, jak vzděláváme vaše děti a se vším, co se naší školy týká. Nyní (pátek 12.3.) Naleznete v  Bakalářích v oddělení „Oznámení“ informaci o anketě k vyplnění.

 

Jelikož již rok probíhá na naší škole distanční vzdělávání, a jak je patrné, ještě nějakou dobu pokračovat bude, zaměřit jsem se desetkrát na zjištění vaší spokojenosti s výukou na dálku, kterou máte dětem poskytovat.

Prosím vás o vyplnění ankety. Anketa se tentokrát zaměří na jednotlivé třídy az dat, které nám řeknou, vyjdou i celkové hodnocení.

 

Budu nyní mluvit za všechny učitele. Moc vám děkujeme za spolupráci! Velice si jí vážíme! Především pak v této době je vaše práce při výuce nenahraditelná a velmi si myslíte, kolik času vám vaše pomoc při výuce na dálku zabere!

 

S pozdravem, Michal Novotný.

 

ANKETA JE ANONYMNÍ!

Po vyplnění ankety nezapomeňte kliknout na tlačítko ULOŽIT.