Dobrý den,

informace se mění každým okamžikem. Tak jen krátce. Školy jsou od středy 14.10. zavřené pro žáky 1. i 2. stupně. To jistě všichni víte. Co se týká výuky. Tak jako na jaře se budeme co nejvíce snažit vám výuku ze školy co nejlépe zprostředkovat. 

 

Uzavřena i školní družina

 

Školní jídelna: V době distančního vzdělávání je možné využít ke stravování školní jídelnu. Nyní jsou všichni žáci odhlášeni. Pokud budete chtít, aby se vaše děti ve škole stravovaly, přihlaste jim oběd!!! Výdej bude pro žáky umožněn od 11:45 hod.  Do školní jídelny vcházejte vchodem pro cizí strávníky – od svatého Ducha. V týdnu 26.10. – 30.10.2020 nebude možné se ve škole stravovat (prázdniny a státní svátek).

 

Moc si přeji, aby spolupráce nás ve škole a vás doma byla v době odstávky škol skvělá.  Jedině tak jsme schopni žákům zajistit výuku tak, že nedojde až tak k velkým ztrátám v jejich cestě za vzděláním. 

 

Sledujte pokyny jednotlivých vyučujících.

Prosím o pravidelnou kontrolu došlé pošty do Komens a prací vašich dětí v Google učebnách. 

 

Děkuji vám za spolupráci a přeji, ať se vám všem daří dobře. Věřte nám, že si plně uvědomujeme, jak v těžké situaci se díky zavření škol nacházíte.

Michal Novotný

Dnes jsem četl na internetu zprávu, že:

Novinkou je, že v žádosti o dávku nebude třeba potvrzení školy o tom, že je uzavřená – postačí čestné prohlášení. Na ošetřovné získají rovnou nárok i takzvaní „dohodáři“ a bude možné dávku pobírat i na děti, které se nemůžou účastnit výuky kvůli karanténě v rodině.