Ve čtvrtek 17. září 2020 oslavila naše škola 121. výročí.  V tento den se v roce 1899 slavnostně otevřela školní budova pod Svatým Duchem a poprvé zazněl školní zvon, který je nyní umístěn ve vstupním prostoru. Pravidelně každý rok tento den začínáme zpěvem školní hymny a mým přáním škole k narozeninám.

Přesně před rokem jsme si připomněli kulaté 120. výročí školy velkou školní slavností v tělocvičně. Bývá obvyklé, a vy jste na to zvyklí, že tento den probíhá ve znamení malých třídních projektů vztahujících se k městu a škole. Tím dáváme naší základce jakýsi dárek k narozeninám.

Tento rok to však bylo jinak. A všichni si dobře uvědomujeme proč tomu tak bylo. Všechny okolnosti nás dovedli k tomu, že v roce 2020 jsme si narozeniny naší školy připomenuli první vyučovací hodinu se svým třídním učitelem, zvolili členy do školního sněmu a další vyučování bylo již tradiční, podle rozvrhu.

 


Výsledky voleb do školního sněmu: Odkaz SNĚM ŠKOLY v hlavní nabídce
Volba do školního sněmu 2020/2021:Za první stupeň:
Dubovská Tereza – 3.
Běhounkouvá Kateřina – 4.

Pokorný Jaroslav – 5.


Za druhý stupeň:

Beránková Lucie – 6.A
Jůzek Vojtěch – 6.B
Smolenová Markéta – 6.C
Bušková Markéta – 7.A
Předota Petr – 7.B
Čužnová Adéla – 8.A
Diblíková Aneta – 8.B
Štumrová Alexandra – 9.A

Předotová Tereza – 9.B